Destek hattı

Telefon0538 279 84 51

Email hello@dandp.ltd

0 +
Years of Innovation and Creativity
0 +
People Working to Make the World a Better
0 +
Countries Operated in Around the World

Müşterilerinizi herkesten daha iyi anlarsınız. Bunu biliyoruz ve bu bilgiyi sonuçlara dönüştürmenize yardımcı olabiliriz. İşletmenizin gücünü sergileyen bir çevrimiçi marka deneyimi yaşatmanıza ve sürdürmenize yardımcı olabiliriz.

Digitalde global ve ulusal onlarca eğitim kurumu ve markadan ciddi eğitimler aldık. 21 yıldır digitalde tüm mecra ve araçların başlangıcından, şimdiye kadar olan tüm süreçlerine, hikayelerine tanıklık ettik, binlerce saatimizi sadece gelişmelerin takibine ve stratejiler oluşturmaya ayırdık.

Bu digital gücümüzü, mecra araç bilgisinden, satın almaya, pazarlamadan, piara, yazılımdan startupa, eticarete her şeyiyle markanıza katabiliriz.

Dandp ile çalışmak demek digitalde zirvelerin başlangıcı, eticarette zirve kargo sayıları, satın almalarda %80 maliyet azaltımı, startup proje işlerinde doğru altyapı kurulumu ve hedeflenen orta uzun vadeli planlar, bütünsel hizmet, artı ölçülebilen ve sürdürülebilir digital yatırımlar..

Digitalizasyon bu bizim misyon, afrodizyak istemez doğuştan hazır füzyon 🙂

Ready to Grow Your Business?

We Serve our Clients’ Best Interests with the Best Marketing Solutions. Find out More

How Can We Help You?

Need to bounce off ideas for an upcoming project or digital campaign? Looking to transform your business with the implementation of full potential digital marketing?

For any career inquiries, please visit our careers page here.